На Дніпропетровщині поховають 53-річного бійця Володимира Гапончука

На Дніпропетровщині поховають 53-річного бійця Володимира Гапончука. Вільногірська міська рада

30 травня у Вільногірську на Дніпропетровщині поховають 53-річного бійця Володимира Гапончука. Про це повідомили у Вільногірській міській раді.

Він народився у селищі Ареда Читинської області 17 квітня 1971 року. Навчався у середній школі №3 міста Вільногірськ. Здобув спеціальність збагачувальника у місцевому металургійному технікумі. За плечима Володимира строкова армійська служба, досвід роботи підривником на одній із шахт міста Дзержинськ Донецької області. Іін також працював у ТОВ "Вільногірське скло" та на Вільногірському гірничо-металургійному комбінаті. Побратими називали його на позивний — Юг. З 2015 по 2019 роки Володимир брав участь в АТО і ООС. З початком повномасштабної війни знову був мобілізований.

Служив у 93-ій окремій механізованій бригаді "Холодний Яр". Визволяв Тростянець та Охтирку Сумської області, Ізюм Харківської області. Брав участь у боях за Бахмут і Часів Яр на Донеччині.

Наприкінці 2023 року був комісований за станом здоров’я, отримав третю групу інвалідності. 28 травня 2024 року колишній військовий раптово помер удома, у Вільногірську.

Прощання з Володимиром Гапончуком відбудеться 30 травня. Поховають воїна на Алеї Слави міського кладовища.