"В мене паралізувало пів обличчя": на аварійному дитмайданчику у Дніпрі травмуються діти

На одному з майданчиків на житломасиві Лівобережний-2 у Дніпрі декілька років травмуються діти. Найбільше місцеві скаржаться на гірку: з пів року на ній немає сходів, а замість дерев’яних дощечок – дірки. Батьки дітей, які там травмувались, декілька разів зверталися по допомогу до ОСББ, втім отримали відмову.

Хто відповідальний за стан дитячого майданчика та чи ремонтуватимуть його — читайте у матеріалі Суспільного.

Одинадцятирічний Тимур — один із травмованих на дитячому майданчику. Після гри його забрали на "швидкій". А в лікарні — накладали шви.

"Я болю не відчув. У мене паралізувало пів обличчя. Мій друг Саша впав і роздер два коліна", — розповів хлопець.

Суспільне Дніпро

За словами місцевих жителів, кожен елемент дитмайданчика потребує ремонту. На дитячій гірці пів року немає сходів, а замість дерев’яних дощечок — дірки.

"Тоді ще не було сходів. Я стрибнув з гірки, об іржавий цвях подряпався. Коли там спочатку ще кров текла, злякався. Зашивали, був в лікарні", — каже Максим.

Суспільне Дніпро

Дитячий майданчик побудували 17 років тому, з того часу його не ремонтували, каже місцева жителька Юлія. Додає: батьки неодноразово зверталися до ОСББ з проханням полагодити майданчик, але там відмовили.

"Кажуть: давайте обгородимо стрічкою майданчик, аби діти були не лізли. Ви серйозно? Діти будуть звертати увагу на ту стрічку? Де їм гуляти?", – розповіла Юлія.

Суспільне Дніпро

Зараз аварійний дитмайданчик не на балансі міської ради, відремонтувати його комунальники не можуть, розповіла заступниця директора комунального підприємства "Розвиток території міста" Віолета Путілова.

"Обладнання там було зовсім в аварійному стані, він не був придатний для ігор з дітьми. Ми за нього відповідальності не несемо. Тому якщо мешканці будинку хочуть відновлювати чи демонтувати самостійно, вони вправі це зробити", — зазначила вона.

У міськраді ініціювали процедуру прийняття дитмайданчика на баланс міста, вже триває обстеження ділянки, зазначили у міськраді. Полагодити обіцяють не раніше, аніж за пів року — після прийняття міського бюджету у кінці 2024 року.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро