Доброзичка, Сподіваха, Лютік. Скульптор з Дніпропетровщини створив фігурки, які відображають емоції

Фігурки з колекції "Емодзі". Суспільне Дніпро

Скульптор Іван Новіков з Павлограда, що на Дніпропетровщині, створив колекцію фігурок, які відображають емоції. Наразі в колекції "Емодзі" дев`ять скульптур: Доброзичка, Нависака, Сум, Сподіваха, Лютік, Милування, Заклякаха, Гризуля та Перелячка.

Суспільному майстер розповів, що створювати фігурки з дроту, акрілу та целюлози почав пів року тому. У кожну вклав власну емоцію, яку найбільше відчував у певний період життя.

"Лютік мав уособлювати лють. Але коли я показую його людям, його бачать в образі замореного городника. Ніхто не впізнав ту емоцію, яку я вклав", — говорить чоловік.

Суспільне Дніпро

Свої роботи Іван Новіков продає, їх також можна побачати на виставках. Також чоловік проводить артзустрічі із родичами бійців, аби підтримати їх та емоційно розвантажити. Він показує їх людям і просить відповісти на питання: яка фігурка відображає теперішній стан, яка — той, що був раніше, як хотіли, щоб було і що для цього можна зробити.

Суспільне Дніпро

"Перша емоція людей — зацікавленість. Їм дуже незвично працювати з фігурками. І це допомагає: коли людина відволікається, то з нею легше знайти контакт до подальшої комунікації", — розказав скульптор.

Суспільне Дніпро

Він зазначає: перед початком створення власних робіт звертає неабияку увагу своєму емоційному стану, працює у стані цілеспрямованого відсторонення. Зокрема, обмежує читання соцмереж та медіа.

За словами майстра, колекція "Емодзі" поповнюватиметься, але наразі не може сказати, яку емоцію візьметься втілювати.

Автор Андрій Логвиненко

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро