Під обстрілами РФ залишився син та собака: історія евакуйованого з Вовчанська до Дніпра

84-річний Анатолій евакуювався з Вовчанська до Дніпра. В рідному місті у нього залишився молодший син та собака на прізвисько Мухтар. Їхній будинок – один із вцілілих після щоденних обстрілів військ РФ, розказав чоловік Суспільному.

Допомогли евакуюватися Анатолію волонтери, адже чоловік пересувається лише на кріслі колісному.

"У нас вулиця — 57 домів. А зараз лишилось десь домівок 10, а інші всі побиті. Старший син, так то й у підвал ховався. А я кажу: "Мені нічого ховатися, я вже своє віджив", — сказав переселенець.

Попри російські обстріли в рідному місті залишився його молодший син та собака Мухтар. Зв’язатися з ними не може, розказав Анатолій

Спочатку чоловіка евакуювали до Харкова, втім згодом перевезли його в один із шелтерів Дніпра.

З особистого архіву Ольги Волкової

З початку повномасштабної війни у прихистку прийняли понад дві тисячі переселенців, розповіла директорка закладу Ольга Волкова.

"Людина до нас приїхала з застарілим переломом шийки стегна. Повністю лежачий, він інсулінозалежний. Гіпертонічна хвороба була, але тиск нормальний, не скакав", — розказала Ольга.

Надалі Анатолій поїде в один з пансіонатів Умані, розказала директорка закладу. Адресу закладу передали його рідним, ті привезуть батькові телефон та особисті речі.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро