"Ти викладався, захищав людей, які зараз негативно до тебе ставляться". Як працюють у Дніпрі представники ТЦК

Зміна у працівників Дніпропетровського територіального центру комплектування та соціальної підтримки розпочинається о 6-й ранку. Вони виписують повістки та перевіряють документи. Серед військових — Іван, чоловік отримав поранення на фронті 4 місяці тому, а тепер працює в ТЦК. Суспільному розповів, що таких працівників, як він, військових після поранень, тут багато.

На Запорізькому напрямку військовий Іван через уламки російського артилерійського снаряда отримав поранення руки. Після цього чоловіка перевели працювати в ТЦК. Суспільному розповів, робота складна, часто стикаються з агресією.

"Дуже важко емоційно. Тому, що ти викладався по повній для захисту людей, які зараз дуже негативно до тебе ставляться. Виражається це в якійсь, я не знаю, ненависті, злості", — зазначив Іван.

Суспільне Дніпро

Іван виписує повістки на мобілізацію чоловікам від 25 до 60 років. Розповів, якщо ж людина молодша – просять лише оновити свої персональні дані.

Суспільне Дніпро

За дві години працівники ТЦК виписали шість повісток.

Втім, жителі Дніпра ставляться до цього по-різному.

"Я вважаю, що якщо там діти є, або людина боїться може. Погано не думаю, а просто не хотілося би йти. А треба", — каже житель Дніпра Олександр.

Іван каже, у випадку, коли чоловіки відмовляються пред’являти свої документи, працівникам ТЦК доводиться викликати правоохоронців.

"Десь один випадок з 10, те що людина просто відмовляється всім показувати свої документи. Як і поліції, так і представникам ТЦК", — розповів він.

Наразі кожен чоловік призовного віку повинен мати при собі паспорт та військово-облікові документи, кажуть працівники ТЦК. Ті, хто не підлягає мобілізації – мають завжди носити з собою відповідне підтвердження.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро