"Два роки в неволі". У Дніпрі провели акцію, присвячену військовополоненим

У Дніпрі у форматі виставки провели акцію "Не мовчи! Полон — вбиває!". Її приурочили до другої річниці завершення оборони Маріуполя та дворіччя перебування в полоні понад 1500 військових, які брали участь у боях за місто.

Одна з учасниці акції — мати військовополоненого Варвара. Жінка розповіла: її єдиний син вже третій рік перебуває у російському полоні.

"У мене син, єдиний син в полоні. Вже третій рік знаходиться у полоні. Дуже важко. Добре, що багато людей цього не відчувають і не відчують. Але це дуже важко, коли ти не знаєш, де твій син. І найголовніше – за що це все", — сказала вона.

Виставка "Два роки в неволі" привертає увагу людей до становища українських полонених, розказали організатори.

"Я чекаю своїх рідних племінників. Вони в тому числі захищали і Маріуполь, і всю нашу країну. Я дуже хочу побажати їм триматися і вірити в те, що Україна вільна. І вірити в те, що Україна їх чекає, ми їх всі чекаємо, і будемо зустрічати, і будемо чекати вдома", — сказала тітка військовополонених Марина.

Виставка мала декілька локацій: стенди з фотографіями полонених та історіями боротьби їхніх рідних. Також була фотозона і місце, де люди могли задонатити на допомогу Збройним силам України.

"Я прийшла з сином. Він маленький, чотири рочки. Він дуже радіє тому, що він може вкласти. Як він каже, я теж борюся за свого тата. Для нього це дуже важливо", — розказала організаторка акції Роксана Лещенко.

Загалом це вже 22 акція, присвячена військовополоненим, розповіла жінка. Також заходи провели у Києві, Кривому Розі, Одесі, Сумах, інших містах України та за кордоном.

Автор Андрій Незнаєнко.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро