Рідні отримали лікарську довідку. На якому етапі справа щодо померлого в ТЦК Кривого Рогу

Рідні померлого приїхали до моргу на опізнання. Суспільне Дніпро

Станом на 17 травня мати померлого у Кривому Розі чоловіка розповіла, що вона отримала лікарську довідку. На її основі написала заяву до слідчого та у військову прокуратуру, зазначила мати померлого Тетяна Зайцева.

"Забрали довідку вчора, подали заяву та клопотання на повторну експертизу. Це комісійна повторна експертиза. Вони мають її зробити по нашій заяві та клопотанню", – каже жінка.

За її словами, після подання заяв та клопотання мають призначити повторну експертизу.

"В цій довідці написано те, що й до цього говорили – отруєння. Був вчора наш адвокат у слідчого, ознайомлювався з матеріалами, то наче мають призначити повторну експертизу", – розповіла Тетяна Зайцева.

Що відомо про смерть військовозобов'язаного у ТЦК Кривого Рогу

У Саксаганському територіальному центрі комплектування та соцпідтримки у Кривому Розі 5 травня помер військовозобов'язаний.

В установі повідомили, що смерть чоловіка настала через різке погіршення стану здоров'я, що супроводжувалося ознаками епілептичного нападу.

У Криворізькій спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіону Суспільному повідомили про початок кримінального провадження за частиною 5 статті 426-1 Кримінального кодексу України. Слідство триває.

8 травня родина померлого прийшла на опізнання тіла. Його сестра Оксана Рубекіна, яка була на опізнанні, розповіла: побачила тіло з численними забоями і синцями.

Авторка Наталія Качуровська

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро