Протирадіаційне укриття на 300 людей. У Кривому Розі розпочалося будівництво "підземних шкіл"

Будівництво "підземної школи". Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради/Facebook

У Кривому Розі розпочалося будівництво "підземних шкіл". Це окремо розташовані укриття, вони розраховані на 300 людей. Окрім цього у місті продовжують облаштовувати укриття у школах. Нині створено 211 укриттів, які отримали дозвіл від ДСНС.

Про це йдеться на сторінці управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради.

За повідомленням, будівництво "підземної школи" з протирадіаційним укриттям розпочалось 1 травня.

"На території гімназії під футбольним полем збудуємо окремо розташовану будівлю. Це буде протирадіаційне укриття, розраховане на 300 осіб. Тут будуть облаштовані місця для занять учнів, санвузли, медпункт, буфет та інші допоміжні й технологічні приміщення", – зазначив виконувач обов'язків міського голови Юрій Вілкул.

Протирадіаційне укриття (підземна школа) спроєктоване відповідно до всіх будівельних норм, які застосовуються під час війни. Робочим проєктом передбачено нове будівництво укриття, що розташоване на території гімназії Довгинцівського району.

"Загальні розміри будівлі укриття у плані 900 м2. Проєктом передбачена доступність для маломобільних відвідувачів. Будуть заведені всі внутрішні комунікації та шляхи руху, облаштовані зони безпеки та спеціально обладнані санвузли. Роботи розпочалися 1 травня та триватимуть 8 місяців", – зазначив начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін.

Нині у Кривому Розі працюють 129 шкіл гімназій та ліцеїв, у 121 закладі освітній процес проходить в онлайн форматі зі щотижневими офлайн консультаціями та дотриманням усіх вимог безпеки.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро