У райсуді Дніпра пройшло засідання у справі Марини Полях, звинуваченої у вбивстві чоловіка, який бив її два роки

Судове засідання у справі Марини Полях. Суспільне Дніпро

В Амур-Нижньодніпровському районному суді Дніпра 17 травня пройшло чергове засідання у справі Марини Полях, яку підозрюють у вбивстві чоловіка. Мали відбутися судові дебати.

Про це повідомляють кореспонденти з зали суду.

За словами підсудної, вона у 2021 році захищала себе, доньку та бабусю від співмешканця. Він бив її впродовж двох років. Жінка 38 разів зверталася до поліції. Під час чергового нападу схопила ніж, на який і напоровся чоловік.

Марині інкримінують "Умисне вбивство" та "Умисне вбивство при перевищенні меж самооборони". За першу їй загрожує до 15 років ув'язнення, а за другу — до 2 років позбавлення волі.

На засідання не з`явився батько вбитого, його адвокат був по відеозв`язку. Потерпілий через погіршення стану здоров'я у письмовій заяві попросив надати два тижні підготовки до судових дебатів.

Адвокатка обвинувачуваної Юлія Сегеда каже: здивована відсутністю потерпілого на засіданні, хоч він і має на те повне право.

Суспільне Дніпро

"Зазвичай саботують проведення засідань і розгляд справи сторона захисту, з боку обвинуваченого або підозрюваного. А тут у нас весь судовий процес саботував справу саме потерпілий. Тому я думала що на судових дебатах він все ж таки буде. Бо він також, як і всі ми, повинен бути зацікавлений в тому, щоб ця справа вже звершилась якимось вироком. Справа розглядається вже 3 роки, вже зібрані всі докази, все досліджено", — сказала вона.

Марина Полях говорить, що відсутність потерпілого на судових дебатах — неповага до суду.

Суспільне Дніпро

"3 роки судових засідань – це 3 роки мого життя. Я не уникала такої думки, що батько загиблого сьогодні не з’явиться. Але все ж таки сподівалась на здоровий глузд. Він завжди некоректно поводиться. Неодноразово на судових засіданнях вступав у репліку з суддею, проявляв неповагу до оточуючих", — розповіла жінка.

Наступне засідання відбудеться 31 травня.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро