У Павлограді на Дніпропетровщині пройшла акція “Не мовчи, полон вбиває!”: фоторепортаж

У Павлограді відбулася акція в підтримку військовополонених. Фото: Суспільне Дніпро

У Павлограді, що на Дніпропетровщині, 11 травня пройшла акція “Не мовчи, полон вбиває!”. Родини військових та небайдужі люди вийшли на Алею Слави у центрі міста, аби нагадати про полонених та зниклих безвісти, повідомили кореспонденти Суспільного з місця події.

До акції доєдналась Наталя. Її син вже близько двох років перебуває в російському полоні. Тримав оборону Азовсталі та перебував в Оленівці.

"Він пішов до ЗСУ, коли розпочалась війна. Після виходу з Азовсталі, його тримали в Оленівці. Під час російського теракту, він отримав поранення — більше я нічого не знаю. Я прийшла на цю акцію, щоб всі знали, хто такі азовці і щоб їх звільнили якнайшвидше", — сказала вона.

Фото: Суспільне Дніпро

Фото: Суспільне Дніпро

Ще одна учасниці акції — 16-річна Валерія. Дівчина чекає з полону свого дядька.

"Мій рідний 32-річний дядько в полоні. Він завжди був військовим, служив у НГУ, потрапив в полон під час виходу з Азовсталі, у травні 2022 року. Єдине, що ми знаємо — він живий. Усі мають боротися за них, бо в них наразі немає голосу, ми їх голос", — розповіла учасниця акції.

Фото: Суспільне Дніпро

Родини військовополонених, також сподіваються на допомогу іноземних держав, аби повернути своїх близьких, розповів учасник заходу Яків.

"Іноземні держави, які мають вплив на Росію, можуть допомогти нам повернути наших захисників. Мій син — захисник Маріупольського гарнізону, вже два роки в полоні. Я прийшов сюди аби всі небайдужі люди допомагали нашим захисникам чим можуть: тим хто в полоні, і тим, хто зараз обороняє нашу державу", — сказав чоловік.

Фото: Суспільне Дніпро

Фото: Суспільне Дніпро

Крім родин військовополонених до акції вирішили долучитися й просто небайдужі містяни. Серед них Едуард. Чоловік розповів: не має рідних в полоні РФ, втім всеодно хоче підтримати українських військових.

"Я прийшов сюди підтримати наших хлопців, які зараз у полоні, а також звернути увагу влади на це. Коли була команда здатися в полон, влада обіцяла всіх їх звільнити. Тому я тут, щоб нагадати про це", — розказав учасник акції.

Фото: Суспільне Дніпро

Всього на акцію прийшли близько 70 людей.

Фото: Суспільне Дніпро

Автор Андрій Логвиненко

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро