85 млн грн на майстерні: у дев`яти профтехах Дніпропетровщини облаштують сучасні навчально-практичні центри

Облаштування майстерні у Кам`янському вищому професійному училищі. Сергій Лисак/Telegram

Дніпропетровщина – лідер за кількістю схвалених заявок урядового проєкту #100 майстерень, в рамках якого у дев`яти профтехах області створять сучасні навчально-практичні центри.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

За словами посадовця, Кабмін виділив на облаштування майстерень 85 млн грн, також ініціативу профінансують з місцевих бюджетів.

Вже розпочали ремонт приміщення у Кам`янському вищому професійному училищі, де готують фахівців для металургійної галузі й машинобудування.

"Зараз облаштовують навчальний простір для майбутніх токарів, фрезерувальників, верстатників. Хаб буде заточений під обробку металів різанням. Із новітнім обладнанням. До процесу долучилися учні. Виготовляють необхідні деталі, зварюють труби", — написав Сергій Лисак.

У планах також оновити вікна, змонтувати підвісну стелю.

Що відомо про проєкт #100 майстерень

Про старт проєкту #100 майстерень МОН оголосило у 2023 році. Мета проєкту: "Оновлення майстерень закладів професійної освіти, які допоможуть учням ефективно і якісно навчатися найбільш потрібних професій для країни".

За інформацією МОН, роботи мають розпочати наприкінці весни, щоб у новому навчальному році в цих майстернях вже змогли навчатись.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро