Стало відомо про загибель чотирьох військових з Дніпропетровщини

Свічка. Фото: Суспільне Суми

Стало відомо, що на фронті загинули четверо бійців з Дніпропетровщини — Костянтин Стонога з Марганця, Віталій Гудожнік з Кам`янського, Дмитро Випна з Жовтих Вод і Анатолій Гіда з Павлограда.

З травня у Марганці попрощалися з 48-річним Костянтином Стоногою, він загинув на Донеччині 25 квітня, повідомили у Telegram-каналі Марганецької міської ради.

Марганецька міська рада/Telegram

30 квітня поблизу Урожайного на Донеччині загинув солдат Віталій Гудожнік, йдеться у Telegram-каналі міського голови Кам`янського Андрія Білоусова.

Віталій Гудожнік народився 6 березня 1982 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум. Тривалий час працював у ск-4 міста П`ятихатки АТ "Українська залізниця".

Телеграм-канал Андрія Білоусова

У квітні 2022 року став до лав Національної гвардії України.

Попрощаються з воїном у рідному місті 4 травня. У нього залишилися мати та брат.

3 травня у Жовтих Водах попрощалися з 29-річним старшим стрільцем Дмитром Випною.

Дмитро народився 14 березня 1995 року у Жовтих Водах. Закінчив НВК "Перспектива", у 2016-му – Криворізький національний університет. Далі була строкова військова служба у Президентському полку.

Працював у магазині та на Криворізькому "МЕТІНВЕСТі".

Жовтоводська міська рада/Telegram

На захист України став 19 квітня 2022 року. Мав статус учасника бойових дій. Нагороджений медаллю "Незламним героям російсько-української війни" від всеукраїнського об’єднання "Країна".

Військовий загинув 25 квітня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Невське Сватівського району Луганської області. У нього залишилися батьки, сестра та дружина.

28 квітня 2024 року на Донеччині, під час виконання бойового завдання, загинув Анатолій Гіда, повідомили у Павлоградській міськраді. Йому було 54 роки.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро