Семеро спортсменів Дніпропетровщини вже мають путівки на Олімпійські ігри-2024. Хто вони

Виступати на Олімпійських іграх-2024, зокрема, буде легкоатлетка Ярослава Магучіх. Фото: Martin Rickett/PA Images via Getty Images

Семеро спортсменів Дніпропетровщини вже мають путівки на Олімпійські ігри-2024. Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Право поборотися за першість на Іграх мають легкоатлети Ярослава Магучіх, Михайло Кохан та Анна Рижикова, плавці Денис Кесіль і Олександр Желтяков. А ще – Денис Кушніров, який спеціалізується на кульовій стрільбі.

Днями путівку на Олімпійські ігри-2024 також здобула дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко. Таке рішення ухвалила Федерація України з цього виду спорт. враховували рейтинг її виступів на міжнародних змаганнях. Вирішальною стала участь у Чемпіонаті Європи в Загребі.

Для 20-річної Єлизавети Литвиненко Олімпіада-2024 стане дебютною у кар'єрі. На попередніх Іграх у Токіо Україну у вазі 78 кг представляла Анастасія Турчин, яка дійшла до 1/8 фіналу.

Що відомо про участь України в Олімпійських іграх-2024

Україна має 90 перепусток на Олімпійські ігри у 16 видах спорту. Автором останньої став Олександр Погорілко (у бігу на 400 метрів).

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро