До складу увійшли правоохоронці. У Дніпрі судитимуть 14 учасників наркоугруповання

У Дніпрі судитимуть 14 учасників наркоугруповання. Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

У Дніпрі судитимуть 14 учасників наркоугруповання. Серед них — правоохоронці.

Про це йдеться у пресрелізі Дніпропетровської обласної прокуратури, який 23 квітня отримало Суспільне.

Організатором угруповання був місцевий підприємець. До свого "бізнесу" він залучив 13 людей, серед яких були працівники поліції.

Наркоділки цілодобово збували метамфетамін на території однієї зі станцій техобслуговування автомобілів у Дніпрі. Там вони облаштували спеціальну кімнату, де можна було придбати та вжити психотроп.

"Правоохоронці "кришували" злочинну діяльність, інші учасники злочинної організації відповідали за реалізацію та закупівлю психотропів. Продаж психотропної речовини здійснювали гуртовим замовникам та у роздріб", — сказано у повідомленні.

Щомісяця підозрювані заробляли понад мільйон гривень.

Під час обшуків за місцями їх проживання та в автомобілях, слідчі вилучили велику партію метамфетаміну, знаряддя та засоби для фасування, зважування психотропу, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, флеш-накопичувачі, чорнові записи, гроші.

Стосовно всіх 14 учасників групи до суду скерували обвинувальний акт за частинами 1, 2, 3 статті 255,Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній частиною 3 статті 307Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, частиною 2 статті 317 Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогівКримінального кодексу України.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро