На молодіжному Чемпіонаті Європи в Хорватії спортсмени з Дніпра вибороли чотири медалі. Фото: НОК України

На молодіжному Чемпіонаті Європи у Хорватії спортсмени з Дніпра вибороли чотири медалі: три золота та бронзу. Про це повідомили в регіональному відділенні Національного олімпійського комітету України.

Чемпіонами Європи з боксу серед молоді стали спортсмени, які представляють Дніпропетровську область: Таїсія Покусай, Анастасія Таран та Артур Кузьменко. Руслан Пережилов став бронзовим призером європейської першості.

У фіналі Таїсія Покусай перемогла спортсменку з Ірландії у вазі 52 кг. Анастасія Таран не поступилася італійській суперниці у фіналі Чемпіонату Європи у вазі 70 кг. Артур Кузьменко впевнено здолав румунського опонента та завоював «золото» Чемпіонату Європи серед молоді 2024 року у вазі 63,5 кг.

Чемпіонат Європи з боксу серед молоді та жінок-молоді проходив з 2 по 15 квітня у Поречі (Хорватія). Дніпропетровщину на турнірі представляли п'ятеро спортсменів.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро