У Кривому Розі відкрили пам'ятну дошку оборонцю Маріуполя Віталію Заікіну

Меморіальна дошка Віталію Заікіну з Кривого Рогу. Фото: Facebook/Військова частина 3011 Національної гвардії України

У Кривому Розі відкрили пам'ятну дошку на честь оборонця Маріуполя Віталія Заікіна. Розмістили меморіал на будівлі школи, де навчався загиблий.

Про це йдеться на Facebook-сторінці військової частини 3011 Нацгвардії.

Віталій народився та жив у Кривому Розі. У 2019 році закінчив школу та поступив на навчання до вищого навчального закладу, однак, отримавши повістку, пішов на строкову службу до 21-ї бригади Нацгвардії. Згодом він підписав контракт та продовжив службу у патрульному підрозділі.

"На долю Віталія випало важке життя. Його виростили дідусь та бабуся. Вони виховали справжнього чоловіка та мужнього воїна. Згадуйте його, коли у вас буде гарний настрій та тепло в душі, адже він був життєрадісною людиною та мав багато друзів", — сказала двоюрідна сестра гвардійця Ірина Сльозкіна.

8 лютого 2022 року старший солдат перебував на черговій ротації поблизу Маріуполя на Донеччині. Там же і зустрів повномасштабне вторгнення. Разом з побратимами тримав оборону міста Марії.

21 березня 2022 року Віталій написав сестрі останнє повідомлення: "Зі мною все добре, я живий". За два дні військовий загинув від російського обстрілу.

Меморіальну дошку встановили на фасаді школи, де навчався чоловік. На відкритті були присутні його рідні та друзі.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро