Екскурсія ботсадом, знайомство з кобзарями, концерт з пісочною анімацією. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Сакури у ботсаду. Фото: Суспільне Дніпро

Суспільне зробило добірку інформації про те, куди можна піти у Дніпрі цими вихідними. 13 та 14 квітня на містян чекають екскурсія ботанічним садом, концерти, театральна вистава, стендап вечір та джаз при свічках.

Екскурсія ботсадом

У суботу дніпрян та гостей міста запрошують відвідати ботанічний сад. На відвідувачів чекатимуть екскурсії садом, відвідування експозиційної оранжереї, продаж рослин в виробничій теплиці та на парниках.

Для усіх бажаючих — майстер-клас з малювання по глині. Кожен учасник забере з собою глиняний магніт, розписаний власноруч.

На території саду вже цвітуть сакури, магнолія кобус, ранні мигдалі та цибулині первоцвіти.

Коли: 13 квітня, з 10:00 до 16:00.

Де: вул. Бронетанкова, 1А.

Вхід: Квиток для дорослих 45 грн, для дітей 15 грн.

"Кобзарські традиції"

У музеї сучасної російсько-української війни відбудеться подія "Кобзарські традиції", присвячена вивченню та вшануванню багатовікової культури кобзарства.

Відвідувачі зможуть поспілкуватися з відомими експертами у сфері кобзарства та ближче познайомитися з традиційними музичними інструментами — бандурою й кобзою. Під час концерту лунатимуть стародавні канти, псальми та думи.

Коли: 13 квітня, 13:00

Де: просп. Д. Яворницького, 16А.

Вхід: вільний.

Вистава "Ідеальний чоловік"

Також у Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка покажуть виставу "Ідеальний чоловік" за мотивами комедійної п`єси відомого ірландського драматурга Оскара Уальда.

Протягом 24 годин у будинку сера Роберта Чілтерна в модному районі Лондона розгортаються події, які ставлять під загрозу репутацію поважного учасника Палати Громад.

Коли: 13 квітня, 16:00.

Де: вулиця Воскресенська, 5.

Вхід: необхідно придбати квиток.

Стендап вечір. Михайло Буслаєв.

Також в суботу для гостей та жителів міста влаштують стендап-вечір Михайла Буслаєва. Півтори години жартів та приколів, які прозвучать вперше. Програма заходу розрахована на відвідувачів старше 18 років.

Коли: 13 квітня о 18:30.

Де: вулиця Володимира Мономаха, 4.

Вхід: необхідно придбати квитки, військовим безплатно.

Дитячий симфонічний концерт з пісочною анімацією

У неділю діти разом з батьками зможуть відвідати симфонічний концерт "Намалюю тобі музику" у Дніпропетровській філармонії імені Леоніда Когана.

Художниця пісочної анімації Олена Мельникова під неймовірно прекрасну музику у виконанні симфонічного оркестру майстерно відтворюватиме пісочні візерунки. У програмі "Щедрик" Леонтовича, "Гуцульська рапсодія" Майбороди та ін.

Коли: 14 квітня о 12:00.

Де: вулиця Воскресенська, 6.

Вхід: необхідно придбати квиток.

Джаз при свічках

Недільний вечір пропонують провести, слухаючи джаз при свічках у Дніпропетровській філармонії імені Леоніда Когана. На вас чекає чарівне звучання класичного джазу у виконанні талановитого Павла Пігури. А в програмі: хіти легендарних Френка Сінатри та Нета "Кінга" Коула, також пісні неперевершеного Діна Мартіна.

Коли: 14 квітня о 18:00.

Де: вулиця Воскресенська, 6.

Вхід: необхідно придбати квиток.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро