У Дніпрі вперше проводять Фестиваль актуального українського мистецтва "ДніпроАртСтейдж". Що в програмі

"ДніпроАртСтейдж". Фото: Міськрада Дніпра

У Дніпрі вперше проходить Фестиваль актуального українського мистецтва "ДніпроАртСтейдж", на який зібралися понад сто учасників — музиканти, художники, поети та театрали. Про це повідомили в міськраді Дніпра.

Як розповіла кураторка заходу Яна Куницька, учасники презентують авторський контент, за яким їх і оцінюватимуть. Виняток — вокалісти. Допускається виконання не власних композицій. Оцінюватимуть виступи поетів, художників та музикантів — глядачі. Для оцінювання театралів запросили професійне журі.

"У Дніпрі ми такого ще не бачили та не робили. Частина ДніпроАртСтейджФест відбуватиметься у будівлі, яка раніше мала назву "Телетеатр". Ми хочемо спільними зусиллями перетворити це місце на сучасний культурний, інноваційний мультиформатний простір для митців", — сказав заступник директора департаменту гуманітарної політики міськради Євген Хорошилов.

Програма фестивалю

"ДніпроАртСтейдж" відбувається на чотирьох майданчиках. 

1. АРТсквот «Третя весна», де працюватимуть над реалізацією проєктів у просторі АртСтейдж до 28 квітня. Відкриття та презентація експозиції митців-початківців відбудеться 30 квітня, а упродовж місяця, до 30 травня, триватиме глядацьке голосування, яке і визначить переможця.

2. Літературний майданчик діятиме до 14 квітня – читання (+ трансляція).

3. Музичний майданчик. Працюватиме з 15 по 21 квітня – концерти (передбачено онлайн-трансляцію).

4. Театральний майданчик показуватиме вистави з 22 по 28 квітня (+ трансляція).

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро