Поступився побратиму своїм місцем на евакуації: на Дніпропетровщині лікують пораненого військового

29-річний військовий Юрій дві доби чекав на евакуацію з поля бою. Чоловік обороняв Україну від РФ на Донеччині. Востаннє на позиціях пробув 16 днів. Спочатку Юрія поранило уламками в праву ногу. Та своїм місцем на евакуацію військовий поступився побратиму й залишився чекати. Через обстріли, забрати Юрія змогли лише за кілька днів.

Суспільному він розповів, під час виходу отримав травму вже лівої ноги, яку ампутували. Зараз чоловік лікується на Дніпропетровщині.

"Вже іскри пішли, я втратив свідомість і мене почали виносити. Два кілометри виносили по посадках. Дякую побратимчикам. У м’яких частинах тіла 4 осколки та в нозі 4 осколки було", – каже Юрій.

Фото: Суспільне Дніпро

До чоловіка на Дніпропетровщину приїхали дружина та батьки. Про поранення сина, розповідає мама, дізналися від його командира. Каже: Юрій не був придатний до служби, але вирішив йти воювати. Із лікарні син зателефонував сам, адже згадав номер бабусі.

"Головне, що він живий. Я завжди йому казала, що все буде добре. Я молюся за нього завжди. Ми піклуємося про нього, і будемо піклуватися. Хочемо, щоб був протез, аби він жив таким життям, яким і жив раніше. Надіємося і знаємо, що так і буде", – розповіла мати військового Ольга.

З турнікетом на нозі Юрій пробув 12 годин. У стабілізаційному пункті йому ампутували ногу. До медзакладу на Дніпропетровщині чоловіка доправили в майже непритомному стані, розповідає генеральний директор лікарні Сергій. Тут військовому зробили реампутацію.

"З ноги майже нічого не лишилося. Важка, висока ампутація. Дуже багато втратив крові, але зараз йде на поправку, ми його стабілізували", – розповів генеральний директор медзакладу.

Зараз йому триматися, каже Юрій,  допомагає родина, особливо – 4-річний син. За кілька днів чоловік поїде на лікування у рідну Вінницьку область. Далі на нього очікує протезування.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро