Дзюдоїсти з Дніпропетровщини здобули три нагороди на Кубку Європи в Чехії

Дзюдоїсти на Кубку Європи. Фото: НОК у Дніпропетровській області

Дзюдоїсти з Дніпра здобули три нагороди на Кубку Європи в Чехії. Спортсмени здобули золоту, срібну та бронзову нагороди.

Про це йдеться на сторінці національного олімпійського комітету в Дніпропетровській області.

За повідомленням, українські спортсмени здобули 4 золотих, 5 срібних й 3 бронзових медалі. Три нагороди вибороли представники Дніпропетровщини. "Золото" у вазі – 90 кілограмів виборов Дмитро Лебідь. Дзюдоїст переміг суперників з Люксембурга, Чехії, Румунії, Туреччини, а в фіналі грузина Саба Джикіа.

Срібним призером у вазі +90 кг став Олег Фесенко. Дніпрянин провів на чеських татамі чотири поєдинки, в трьох переміг суперників з США, Грузії та Німеччини. Бронзовою призеркою Кубка Європи U18 у вазі до 70 кілограмів стала Анна Ткачова. Дівчина провела аж шість поєдинків, в п'яти виграла у представниць Сербії, Боснії та Герцеговини, Болгарії та Угорщини.

В кадетському Кубку Європи з дзюдо взяли участь 583 учасника з 32 країн. Змагання проходили 6 й 7 квітня в Тепліце (Чехія).

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро