У Дніпрі для учасників Університету третього віку організували курси української мови. Як долучитися

Мовний клуб. Фото: Міськрада Дніпра

У Дніпрі для учасників Університету третього віку стартували курси з української мови. Про це повідомили в пресслужбі міської рад Дніпра.

Цього року — це перші такі курси в рамках проєкту.

"Головне на цих заняттях — розповісти нашим слухачам, чим же відрізняється українська від російської. Так, є проблеми, що деякі не вивчали мову у школі. Але все залежить від бажання та наполегливості", — розповіла викладачка української мови Євгенія Яворська.

Зараз працюють чотири групи на двох локаціях міста для зручності учасників. У кожній групі — до 15 людей. Лекція триває годину та двадцять хвилин.

"Вивчення мови сприяє збереженню культурної спадщини та ідентичності, зміцненню зв'язку та відчуттю приналежності до своєї країни", — зазначила фахівчиня департаменту з питань місцевого самоврядування міськради Дарина Олійник.

Як долучитися

Щоб записатися на наступні заняття з вивчення та вдосконалення української мови до Університету третього віку, жінкам від 55 років та чоловікам від 60 треба прийти за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б з паспортом і пенсійним посвідченням.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро