"Два серця в полоні". У Дніпрі проводять акцію на підтримку родин військовополонених

У Дніпрі проводять акцію на підтримку родин військовополонених. Сьогодні організували перформанс: жінки полонених сидять за столом. Напроти – фото їхніх чоловіків.

Детальніше про акцію – читайте у матеріалі Суспільного.

Одна з учасниць акції Ольга, її чоловік потрапив у полони після виконання бойового завдання на Вугледарському напрямку. Жінка каже, вона не знає, де і в яких умовах утримують її чоловіка.

"Знаємо, що в нього критична втрата ваги, в нього пухлина на позвонку. Наразі, на цей рік, нам нічого невідомо. Акцією "Два серця в полоні" хочемо привернути увагу, європейське суспільство до проблеми з полоненими, щоб нас чули, щоб нашій країні допомагали повертати наших бійців з полону", – розповіла вона.

Фото: Суспільне Дніпро

Фото: Суспільне Дніпро

Дружина військовополоненого Анна розповіла, її чоловік оборонець Азовсталі, потрапив у полон майже 2 роки тому.

"Я бачила телеграм-канали російські викладали його допити, також викладали засудження його на 24 роки увʼязнення. Вага чоловіка при виході з Азовсталі була 104 кілограми, наразі він важить 55-60 кілограмів. На іншому відео я бачила, що в нього був розбитий лоб, були шрами на правій щоці", – розповідає жінка.

Фото: Суспільне Дніпро

"Це дуже важливо нагадувати за наших військовополонених, нагадувати про безвісти зниклих, які також перебувають в полоні. Важливо, щоб їх знайшли, важливо повертати додому. Моя донька майже 2 роки чекає тата, майже 3 роки вона його не бачила", – каже вона.

Такі акції сьогодні проводять по всій Україні, зазначають організатори.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро