Найчастіше купують тюльпани: які ціни на квіткових ринках Дніпра напередодні 8 березня

Напередодні 8 березня у магазинах Дніпра подорожчали квіти. Їх привозять з Європи та різних областей України. Яка середня вартість букета та що купують найчастіше – читайте у матеріалі Суспільного.

За словами флористки Ірини, напередодні свята зріс попит на тюльпани. Наразі квітку можна придбати за 60 гривень. За троянду доведеться віддати — 100.

"Фрезія 120 гривень, ромашка — 80 гривень. Є навіть бузок — 350 гривень. Антуріум — 300 гривень, стоять близько двох тижнів. Зараз усі шукають тюльпани, тому що весна", — сказала вона.

Ірина.

Кореспонденти Суспільного запитали в містян, які квіти вони обрали у подарунок та у яку ціну вони їх придбали.

"Обираю жінці квіти. Зараз сфотографував, надіслав, вона подивиться. Тюльпани мають бути якісь. Я думаю що перед святами взагалі вищі мають бути ціни. Тому що попит, потреба", — сказав Валерій.

Валерій. Фото: Суспільне Дніпро

Дніпрянин Олександр купляє тюльпани аби привітати колег. За словами чоловіка, ціна майже така ж що і минулоріч.

"На роботі треба привітати дівчат, купили тюльпанчики. Порівняно з минулим роком, ціна приблизно така сама. Це недешево, я вже просто звик. Я думаю, це нормально, тому що треба заробляти, це бізнес", — сказав він.

Олександр. Фото: Суспільне Дніпро

За словами флористки Любові, середня вартість готового букету – близько півтори тисячі гривень. Після свята ціни на квіти не зміняться.

"Дуже свіжі гарні тюльпани, композиції жовто-зелені. Є фіолетові, рожеві, червоні. Попри те, що квіти зазвичай привозні, цього року використовуємо і свої українські квіти, тому що блокуються кордони і ціни хоч і змінилися, але ми тримаємо дуже гарні ціни", — сказала вона.

Любов. Фото: Суспільне Дніпро

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро