"Це була людина, на якій тримається світ". На Харківщині загинула волонтерка та парамедикиня з Дніпра Ольга Гриценко

3 березня на Харківщині загинула парамедикиня та волонтерка з Дніпра Ольга Гриценко. На фронт вона пішла на початку повномасштабного вторгнення. Смертельне поранення отримала під час чергового обстрілу РФ неподалік Куп’янська.

Про волонтерку Суспільному розповіла подруга загиблої Світлана.

Світлана каже, Ольга Гриценко вирішувала будь-які проблеми.

"Достатньо було тільки сказати, що в тебе є якась проблема — Оля була перша, яка бігла вирішувати цю проблему. У неї був такий стрижень, якщо вона вирішила, то так воно і було. І всі приходили на її перший поклик. Це була людина, на якій тримається світ. Район насправді втратив свою душу. Без неї навіть не уявляю, як буде далі", – каже жінка.

Подруга загиблої Світлана. Фото: Суспільне Дніпро

Жінка каже, про те, що Ольга вирішила піти на війну не знали навіть рідні.

"Вона була така людина, яка потребувала якоїсь діяльності. Вона дуже переживала. Вона була патріоткою. Вона переживала за всіх. Вона була дуже світла людина, енергійна. Вона могла подзвонити о другій годині ночі і сказати в мене є ідея – завтра організовуємо свято", – згадує Світлана.

Дізналася жінка про загибель подруги, коли зателефонували на її мобільний телефон.

"Мій чоловік зателефонував на її номер і взяла слухавку жіночка і сказала, що Олі з нами більше не має. Був приліт прямо в частину там, де служила вона. Загинула тільки вона одна. Під Куп’янськом вона була", – каже подруга загиблої Світлана.

Авторка – Інна Шинкаренко.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро