У Дніпрі викрали електроустаткування з модульних укриттів: яка сума збитків

Укриття у Дніпрі. Фото: міськрада Дніпра

У Дніпрі викрали електроустаткування з семи модульних укриттів. Відновлювальні роботи розпочали.

Про це йдеться на сайті міської ради Дніпра.

За повідомленням, впродовж минулих робіт смартфони збитків від пошкоджень укриттів склала понад 4000 тисяч гривень.

"У цілому у 2023 році сталось дуже багато випадків вандалізму стосовно наших мобільних укриттів: від вирваних дверей та спалених лав, до повного знищення електрообладнання. Сума збитків за минулі роки становить близько 400 тис. гривень", - розповіла начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Світлана Літвінова.

Загалом у місті вже встановлено 123 захисні модульні залізобетонні споруди в районі зупинок громадського транспорту та у місцях загального призначення. У 2022 році встановили 36 укриттіа, а у 2023 – ще 87.

«Кожна споруда облаштована біотуалетом, урною для сміття та лавками для сидіння всередині, підключена до світла. Їх щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалету, то його комунальники обслуговують через день, а двічі на тиждень його миють. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху", – розповів директор департаменту благоустрою та інфраструктури Олексій Самілик.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро