Російська атака на Дніпро 25 лютого: що кажуть місцеві жителі

Наслідки атаки по Дніпру, 25 лютого 2024 року. Фото: Суспільне Дніпро

Ввечері 25 лютого війська РФ атакували Дніпро. Пошкоджено 10 приватних будинків та кілька автомобілів. Травми отримали дві жінки та двоє чоловіків, — повідомили в обласній військовій адміністрації.

Детальніше про ситуацію на місці події — у матеріалі Суспільного.

Місцевий житель Сергій розповідає — вибуховою хвилею в його будинку виламало двері і пошкодило дах.

"Чую сильний шум, не міг зрозуміти. Вікно відкриваю, хоча й кажуть що треба ховатися подалі від вікон, — відкриваю, в цей момент вибух. І мене хвилею відкинуло", – каже він.

Наслідки атаки по Дніпру, 25 лютого 2024 року. Фото: Суспільне Дніпро

Сергій каже, — одразу після вибуху побіг допомагати сусідам. Серед травмованих була й його родичка, яка живе поруч.

"У жінки тут голову сильно розрубало. Прильот був туди, я побіг до сусідів, там дізнався. Чоловіка руку сильно пошкодило. Побігав, подивився, викликав швидку, пожежну", – розповів чоловік.

Місцевий житель Микола розповідає, почув два вибухи та побачив на вулиці пожежу. Після влучання горіли трава та дерева. Каже, — сусіди почали гасити полум’я самотужки.

"Перший раз не сильно, а другий раз дуже сильно бабахнуло, що собака заскочила у хату. Думаю, треба вийти подивитися. Коли тут вже народу було, — і рятувальники, і медична служба", – зазначив Микола.

За словами начальника ОВА Сергія Лисака, під час вечірньої атаки на регіон знищили 8 повітряних цілей, зокрема 5 беспілотників та 3 ракети.

Автор – Андрій Незнаєнко.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро