Квартира у Словенії та дохід майже у 7,5 раза менше, ніж у дружини. Що задекларував нардеп з Дніпра В'ячеслав Медяник

. Фото: Facebook/В'ячеслав Медяник

Нардеп від фракції “Слуга народу” В'ячеслав Медяник з Дніпра володіє земельною ділянкою, домоволодінням, автівкою та двома торговими марками.

Про це йдеться у його декларації за 2022 рік в єдиному державному реєстрі декларацій, яку він подав 30 січня 2024 року. Про задеклароване майно депутата – читайте у нашому матеріалі.

Доходи та активи

Протягом року В'ячеслав Медяник отримав понад 591,3 тисячі гривень доходів.

З них понад 558,1 тисячі гривень — заробітна плата на посаді депутата. Ще більше ніж 32,6 тисячі гривень він отримав на посаді доцента в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Також депутат задекларував 596 гривень виплат по програмі Cachback від "Приватбанку".

Його дружина, Інна Медяник, за 2022 рік задекларувала понад 4,4 мільйона гривень доходів від зайняття підприємницькою діяльністю. Крім того, вона отримала 4,3 тисячі гривень соцвиплат від центрального управління соцзахисту населення Дніпровської міськради.

Готівкою нардеп задекларував 50 тисяч гривень. Також у В'ячеслава Медяника відкритий рахунок у "ПриватБанку". Інформації про те, скільки на ньому зберігається коштів нардеп не вніс.

У його дружини у готівці задекларовані 900 тисяч гривень. Крім того, вона має по одному рахунку в "Ощадбанку" та "Приватбанку". Інформації про те, скільки коштів там зберігається дружина депутата також не внесла.

Нерухомість

Згідно з декларацією, у власності нардепа та його дружини земельна ділянка площею 450 квадратних метрів та вартістю 650 тисяч гривень. Також він задекларував домоволодіння площею 210 квадратних метрів та вартістю 350 тисяч гривень. Право власності на обидва об'єкти подружжя отримало у лютому 2018 року.

За декларацією, В’ячеслав також проживає коштом бюджету у номері державного готелю під час роботи у Верховній Раді.

Також депутат задекларував витрати на квартиру у Словенії для тимчасового проживання своїх трьох дочок, якім довелося виїхати з країни через війну. Скільки саме депутат витратив на квартиру — невідомо.

Інна Медяник крім земельної ділянки та домоволодіння задекларувала частку у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "КИН", яка становить 50%, а саме — більше ніж 4,2 мільйона гривень.

Крім того, депутат та його дружина володіють двома торговельними марками.

Транспорт та інше майно

У власності дружини нардепа задеклароване авто Porsche Cayenne, яке на момент придбання коштувало понад 2,1 мільйона гривень. Придбала його Інна Медяник у липні 2018 року. У декларації зазначено, що користується автівкою В'ячеслав.

Що відомо про В'ячеслава Медяника

За даними руху "Чесно", депутат народився 3 серпня 1987 року у місті Сніжне на Донеччині. Закінчив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ України на факультеті “Правознавство”. Має звання кандидата політичних наук.

У 2002 році В'ячеслав розпочав займатись підприємницькою діяльністю. Заснував 11 компаній переважно у будівельній сфері. Незадовго до отримання депутатського мандата продав свої частки.

З 2015 до 2019 року був засновником та керівником благодійного фонду “Ми — армія України”.

У 2019 році чоловіка обрали депутатом Верховної Ради від партії “Слуга Народу”. Був членом однойменної фракції та заступником голови комітету з питань правоохоронної діяльності.

Того ж року Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження за фактом переписки Медяника, у якій він обговорював, як "розв'язати" питання з прокурорами.

У лютому 2024 року нардеп написав заяву про дострокове складання мандату народного депутата за станом здоров'я.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро