Понад 13 тисяч хворих та один померлий: яка ситуація з грипом та COVID-19 на Дніпропетровщині

Термометр. Фото: Gettyimages

На Дніпропетровщині протягом тижня, з 12 по 18 лютого, на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), включно із COVID-19, захворіли 13 400 людей, із них 5 710 — діти віком до 17 років.

Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.

За даними лабцентру, показник захворюваності по області у порівнянні з попереднім тижнем нижче епідемічного порогу на 26,8%. Загалом за тиждень по області госпіталізовано 609 хворих, з них 317 дітей.

Кількість пацієнтів, які захворіли на COVID-19, становить 294 людини, з них діти до 17 років — 20. У порівнянні із попереднім тижнем захворюваність знизилась на 32,1%. Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які перебували на стаціонарному лікуванні – 79. Зокрема, двох пацієнтів госпіталізували до відділень реанімації та інтенсивної терапії.

За даними голови обласної ради Миколи Лукашука, від коронавірусу померла одна людина. На території області циркулює штам Omicron SARS-CoV-2, віруси грипу типу А, В та парагрипу.

Захворюваність на ГРВІ минулого тижня перевищила епідемічний поріг у Павлограді, Тернівці, Васильківській, Магдалинівський, П'ятихатській, Юр’ївській та Петриківській громадах.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро