У Дніпрі зник банер "Алея пошани", який встановлювали навпроти міськради

"Алея пошани" у Дніпрі. Фото: Суспільне Дніпро

У Дніпрі зник банер з "Алеї пошани", який встановлювали на алеї навпроти міськради декілька тижнів тому. Банер, а також два стяги та декілька десятків прапорців, розмістили на алеї на проспекті Дмитра Яворницького родичі та друзі загиблих військових.

Про це Суспільному розповіла військовослужбовиця Олена Мосійчук.

За її словами, "меморіал" створили, аби вшанувати пам'ять загиблих військових.

"15 лютого, коли прийшли вшанувати пам’ять загиблих побратимів, свого брата, який загинув в Оленівці в полоні, ми побачили що банера немає. Видно, що це були не безхатьки, видно, що це було зрізано дуже хорошим ножем стяжки", – каже вона.

Жінка розповіла, про зникнення повідомили правоохоронців. Однак, за словами речниці поліції Дніпра Аліни Стадник, заява до них не надходила.

Такий вигляд мав "меморіал" у день створення. Фото надані Суспільному учасниками акції

Що відомо про народний "меморіал" на проспекті Дмитра Яворницького у Дніпрі

27 січня у Дніпрі відбулась акція на підтримку ЗСУ. На честь загиблих військовослужбовців учасники пікету створили на алеї біля міської ради "Алею пошани", розповіла тоді Суспільному учасниця акції Олена Мосійчук-Мальок.

За її словами, подібна Алея пошани є у багатьох містах України, довгий час таку планували облаштувати у Дніпрі. Також розповіла, що на цій "Алеї пошани" близькі та знайомі загиблих військовослужбовців зможуть залишати прапорці з іменами полеглих.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро