Двоє волонтерів-іноземців привезли до Дніпра автівки для ЗСУ

. Фото: Суспільне Дніпро

Двоє волонтерів-іноземців привезли до Дніпра автівки для ЗСУ. Окрім автівок привезли в Україну медичне обладнання, гуманітарну допомогу та окопні свічки.

Чому допомагають військовим та що думають про вторгнення РФ — у сюжеті Суспільного.

Майкл Сильвестр з Німеччини, допомагає українським військовим з 2023 року. Чоловік разом зі знайомими заснував організацію "PickUp4Ukraine", яка збирає кошти та купує позашляховики в Європі. Майкл Сильвестр розповів: це восьма його поїздка в Україну.

"Я почув про британську групу, яка займалась подібним і подумав — це те, що ми як звичайні жителі можемо робити, привозити автівки, військовим. Ми привозимо те, що у нас просять люди", — розказав волонтер.

Фото: Суспільне Дніпро

Окрім автівок Майкл Сильвестр разом із командою привіз в Україну медичне обладнання, гуманітарну допомогу та окопні свічки. Загалом волонтери передали майже два десятки авто: для виконання бойових завдань та евакуації поранених. Чоловік каже: допомагає військовим, бо розуміє: РФ не зупиниться на Україні.

"Росіяни не спиняться. Вони не зацікавлені в території. Вони зацікавлені у знищенні України як держави й також вони показують своє бажання знищити наші принципи демократії, верховенства права і замінити це своєю олігархією", — сказав Майкл.

Разом із волонтерами приїхала американка Бетсі Портер. Жінка живе в США, штат Орегон. Фінансово підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення РФ. Каже: хотіла на власні очі побачити життя українців під час війни.

"Це було дуже лячно для мене, тому що це перший раз коли я приїхала сюди. Я не знала чого очікувати, і як приклад ми застали першу повітряну тривогу у Києві. Втім в більшості я відчуваю велику красу цієї країни і я дійсно здивована що життя продовжується, люди тут дуже сміливі та продовжують жити", — розповіла жінка.

Пікапи передали двом бригадам на Донецький напрямок. Майкл Сильвестр каже: планують й надалі забезпечувати автівками українських військових.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро