"Зі святом привітали нас, з Різдвом". У Марганці на Дніпропетровщині долають наслідки російських обстрілів 8 та 9 січня

Внаслідок обстрілів Марганця Нікопольського району 8 та 9 січня пошкоджено шість багатоповерхових та сім приватних будинків, повідомив начальник ОВА Сергій Лисак. Один з російських снарядів влучив у під’їзд багатоповерхівки.

Як ліквідовують наслідки на 4 добу після атаки РФ — у матеріалі Суспільного.

Мешканка квартири у пошкодженому будинку Олена Іванова каже, близько опівночі почула гучний вибух. Один з російських снарядів влучив у під’зд будинку.

Частину стіни підʼїзду, що була пошкоджена через обстріл, закрили OSB-листами. Фото: Суспільне Дніпро

Жінка живе в квартирі на другому поверсі. Каже, за майже півтора року російських обстрілів Нікопольського району їхня оселя пошкоджена вперше. Каже, від ударної хвилі в неї вибило всі вікна в кімнаті та на кухні.

"Я була з чоловіком, якщо б була одно — не знаю щоб зі мною було, я так кричала. Ось там на дивані, добре що тут нічого не було, й воно як вдарило. Добре, що сюди вікна не долетіли. Зі святом привітали нас, з Різдвом", – розповіла жінка.

Жителька пошкодженої квартири Олена Іванова. Фото: Суспільне Дніпро

Тимчасово вікна закрили щільними ковдрами. В будинку є світло та вода, але немає газу. Жінка каже, температура в квартирі не піднімається вище +6 градусів.

"Оце ось так зробили, звісно. Хоч й з увімкненими батареями, воно все одно дує. Що ж ті листи, вони ж тоненькі", – каже вона.

Фото: Суспільне Дніпро

Нині частину зруйнованої стіни під'їзду закрили OSB-листами. А комунальні служби — працюють на місцях влучань російських снарядів.

"Ми повністю закриємо всі вікна, люди будуть робити поки не впораємося. Використовуємо ОСБ, плівку, будемо запінювати, коли заб’ємо ОСБ, щоб морози не проходили в квартири", – каже головний інженер КП "Комунальник" міськради Сергій Таран.

Головний інженер КП "Комунальник" міськради Сергій Таран. Фото: Суспільне Дніпро

До міської ради Марганця звернулись 22 людини, чиє житло понівечено після обстрілів 8 та 9 січня.

На місцях влучань працюють комунальні служби. Фото: Суспільне Дніпро

З початку повномасштабного вторгнення РФ у місті через атаки росіян пошкоджено майже дві з половиною тисячі об'єктів.

Фото: Суспільне Дніпро

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро