Екскурсія шрифтом Брайля. У місті працює проєкт "Доступний Музей історії Дніпра"

. Фото: міська рада Дніпра

У 2023 році у музеї історії Дніпра реалізували проєкт доступності. Зокрема, у музеї видали екскурсію музеєм шрифтом Брайля та книжку з історії Дніпра, написану шрифтом Брайля.

Про це йдеться на сайті міської ради Дніпра.

За словами директорки КП "Музей історії Дніпра" Олександра Бірюкова, основна увага була приділена відвідувачам, які мають порушення зору.

"Ми зробили мнемосхему. З її допомогою люди з вадами зору можуть орієнтуватися в закладі. Також ми видали екскурсію нашим музеєм шрифтом Брайля (15 екземплярів) та першу в Україні книжку з історії Дніпра, написану шрифтом Брайля (50 екземплярів). Ці видання також доступні і в міських бібліотеках", – зазначив він.

Екскурсія музеєм шрифтом Брайля та перша в Україні книжка з історії Дніпра, написана шрифтом Брайля. Фото: міська рада Дніпра

Також зазначають, що впродовж минулого року музей відвідало понад дві тисячі переселенців.

"Окремо ми працюємо з військовими, які проходять реабілітацію або у перебувають у відпустці. Близько 400 військових у тому році відвідали музей за спеціальною програмою. Також було проведено акцію для дітей загиблих воїнів. Її відвідало 257 дітей", – розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра Євген Хорошилов.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро