Не мають доступу до укриття. У п’ятиповерхівці Кривого Рогу підтоплені підвали

Понад місяць у п'ятиповерхівці Кривого Рогу підтоплені підвали, у яких місцеві жителі облаштували укриття. Через вологість потріскались стіни, обвалюється штукатурка та відклеюються шпалери.

Про це Суспільному розповіла мешканка будинку №13 на вулиці Січеславській Галина Демидова.

Рік тому мешканці будинку власними коштами відремонтували під`їзди та підвали.

"Двері вже розбухли, не зачиняються. Вийдеш – все мокре, по стінах тече, стіни руйнуються. І холодна і гаряча, повний підвал води. Ми своїми силами відремонтували підвал, навели порядок для такого часу, що у нас постійні тривоги. Тепер немає куди зайти", – розповіла жителька будинку Таміла Діденко.

Жителі будинку зверталися на урядову та міську гарячу лінію, їм відповіли, що проблему усунули, розповідає Галина Демидова.

"Як нам пояснює житлокомцентр, що це стара вітка труб холодної води, зараз вони обрізані і по старій вітці все стікає в наш підвал. До цього часу йдуть суперечки, ніхто нічого не робить, а ми сидимо в сирості", – зазначила жінка.

Затоплений підвал будинку. Фото: Суспільне Дніпро

За словами головної інженерки обслуговуючої компанії Валентини Кошелевої, труби у будинку не пошкоджені.

"У нас неодноразово були представники теплоцентралі, водоканалу. У нас труби всі в підвалі в робочому стані, у нас витоків немає", – каже вона.

Вода у підвали потрапляє через порив водоводу, каже прессекретарка Кривбасводоканалу. Через це підтоплює ще один будинок поруч.

"Ймовірно має місце прихований порив водоводу, через це відбувається підтоплення через лотки теплотраси підвальних приміщень. Наразі бригада Кривбасводоканалу працює поруч із будинком 21, потім поїдуть до будинку 22 і працюватимуть там до повного усунення проблеми", – розповіла Інна Михайлова.

Після цього, за словами головної інженерки обслуговуючої компанії, вони відкачають воду з підвалів.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпр