У "школі супергероїв" у Дніпрі розпочався новий навчальний рік

. Фото: Дніпропетровська обласна рада

У Дніпрі пролунав перший дзвоник для учнів "школи супергероїв", яка діє в обласній дитячій лікарні. Про це повідомили Суспільному в Дніпропетровській обласній раді.

У святі взяли участь діти, батьки, медики та викладачі.

Нині у школі при лікарні працюють класи для всіх вікових категорій — від дошкільнят до учнів старшої школи. Але завдяки лікарняним вчителям вони опановують шкільну програму і не відстають від однолітків.

У "школі супергероїв" у Дніпрі розпочався новий навчальний рік. Фото: Дніпропетровська обласна рада

"Діє дошкільна група для забезпечення освітніх послуг дітей віком від 3 до 6 років. Діє початковий клас для учнів 1-4 класів, для дітей 5-11 класів отримання освітніх послуг відбувається відповідно до потреб по принципу репетитора за кошти держави. У школі працюють кваліфіковані педагоги, у тому числі кандидати наук", — зазначила керівниця "школи супергероїв" Наталія Олійник.

Загалом за час роботи школи в Дніпрі через неї пройшли близько 450 дітей. Наразі тут навчається 22 пацієнти онкогематологічного відділення.

Що таке "школа супергероїв"

  • "Школа супергероїв" — це проєкт, запроваджений в 8 областях України, зокрема на Дніпропетровщині. В області працює дві такі школи: у дитячій обласній лікарні та в Криворізькому протитуберкульозному диспансері.
  • Перша "школа супергероїв" була створена у 2016 для пацієнтів центру "Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД" Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" МОЗ України.
  • Основним завданням є забезпечення освітніх послуг для дітей, які перебувають на лікуванні або реабілітації в закладах охорони здоров’я, зокрема дітей, які постраждали внаслідок військових дій, отримали поранення.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро