У Дніпрі усунули з посади заступника міського голови Лисенка: причина

Доповнено
Михайло Лисенко. Facebook/Михайло Лисенко

У Дніпрі тимчасово усунули з посади заступника міського голови Михайла Лисенка. Також звільнили начальника управління з питань цивільного захисту Андрія Газіна. Директор департаменту Олександр Чудновський отримав догану, повідомив начальник обласної військадміністрації Сергій Лисак під час брифінгу.

Також стосовно Михайла Лисенка ведеться службове розслідування. За словами Сергія Лисака, кадрові зміни пов'язані з неналежним станом укриттів в місті.

"Задача міської влади до кінця липня виправити ситуацію. Відповідальні мають це зробити, а комісія – перевірити результат. Завдання місцевої влади не лише підтримувати в належному стані укриття, а й розширювати їхню мережу", – сказав Сергій Лисак.

Зокрема у Дніпрі встановлено 65 мобільних захисних споруд. Їхня мережа розширюється, планують встановити ще понад 50 таких сховищ.

Також під час найближчої сесії міськрада має виділити понад 200 мільйонів гривень на ремонт укриттів, повідомив начальник ОВА.

Міський голова Дніпра Борис Філатов підтвердив кадрові зміни відповідно до ухваленого рішення за результатами перевірки РНБО, яка й досі триває.

Він також повідомив, що на черговій сесії, 19 липня, винесуть рішення щодо виділення з міського бюджету додаткових 200 мільйонів гривень на облаштування, ремонт та реконструкцію укриттів та сховищ.

"Місто постійно розвиває мережу укриттів. Їх понад сотня. Далі будемо розвивати цю мережу. Наразі чекаємо ще 24 дозволи від ДСНС, щоб ці укриття могли експлуатуватися. Також є мобільні укриття — бетонні споруди на зупинках, їх десь 60 зараз. Ми також виділяємо додаткові кошти, аби разом з ДСНС та ОВА встановити ще 50 таких укриттів по всьому місту", – сказав він.

Філатов також зазначив, що містяни можуть звертатися та вказувати бажані місця для розташування мобільних укриттів.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро