У Кривому Розі відкрили перший на Дніпропетровщині центр "Я – ветеран": адреса, послуги та графік роботи

. Фото: Криворізька міська рада

1 червня у Кривому Розі відкрили перший на Дніпропетровщині та один із найбільших в Україні центр "Я – ветеран". Про це повідомили в пресслужбі міської ради Кривого Рогу.

За повідомленням, у закладі ветеранам та їхнім родинам надаватимуть 561 вид послуг у різних сферах.

"За принципом "єдиного вікна" буде надаватися широкий спектр послуг – соціальних, адміністративних, житлових, земельних, медичних, освітніх, допомога у започаткуванні власної справи тощо", – сказано в повідомленні.

Криворізький офіс «Я – ветеран» працює у Центрі адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської щоденно з 08.00 до 15.30, крім вихідних днів. Розрахований він на одночасне обслуговування п'ятьох ветеранів.

До послуг входить оформлення соціальних виплат, паспортних документів, реєстрація нерухомого майна, бізнесу, дозволи, оздоровлення, безкоштовне харчування дітей, допомога у започаткуванні бізнесу та інше. Ще 78 послуг будуть надаватись у взаємодії з державними органами виконавчої влади.

Що відомо про ветеранів війни з Росією у Кривому Розі

У Кривому Розі проживає 6100 учасників бойових дій, 192 воїни з інвалідністю, майже 1000 сімей загиблих військових. Вони отримують грошові виплати у рамках міської програми соціальної підтримки. У 2023 році на виплати грошової допомоги ветеранам, військовослужбовцям та членам їхніх сімей із міського бюджету передбачено 92,3 млн грн.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро