Військові ПК "Схід" знищили 8 крилатих ракет "Калібр"

. Пуск крилатої ракети "Калібр" з акваторії Чорного моря. Фото: Міністерство оборони РФ

У ніч на 9 травня військові Повітряного командування "Схід" знищили 8 крилатих ракет "Калібр".

Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ.

За повідомленням, російська армія скерувала на східні регіони України 8 крилатих ракет. Усі були знищені.

Загалом у першій хвилі запуску було знищено 100% ворожих ракет, у другій – 15 із 17, повідомив в ефірі телемарафону речник Повітряних сил України Юрій Ігнат.

"Атака була близько 22 години. 8 «Калібрів» було запущено з кораблів у Чорному морі, усі знищено. У зоні відповідальності Повітряного командування «Схід» відпрацювали на 100%. Вночі противник вже підняв літаки стратегічної авіації Ту-95МС і з району Каспію було здійснено 17 пусків крилатих ракет Х-101/Х-555, які були знищені. Не усі, на жаль, лише 15 ракет було знищено: 14 у зоні відповідальності Повітряного командування «Центр» та 1 ракета у зоні відповідальності Повітряного командування «Південь». Таким чином, маємо загалом 23 збиті крилаті ракети в ніч на 9 травня із 25 запущених", — повідомив Ігнат.

Він зазначив, що немає інформації про застосування балістичних ракет, а особливо щодо їх збиття. За словами Ігната, балістичні ракети – це не лише "Кинджал", а й "Іскандер М" та інші, які є вкрай загрозливими для об’єктів критичної інфраструктури.

У ніч на 9 травня російські війська завдали удару по території України крилатими ракетами морського та повітряного базування. За дві хвилі обстрілу України РФ здійснила пуски 25 крилатих ракет "Калібр" та Х-101/Х-555. 23 із них знищено протиповітряною обороною Повітряних сил ЗСУ у взаємодії з Силами оборони України.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро