Шевченківські дні: які заходи відбудуться в Дніпрі 9 і 10 березня

. Фото: Суспільне Рівне

9 березня у Дніпрі святкуватимуть 209-у річницю від дня народження Тараса Шевченка. Суспільне зробило добірку заходів та можливостей, які відбудуться у Дніпрі з нагоди свята.

Читання творів та віршів Тараса Шевченка

9 березня з 10:00 та протягом дня у Дніпропетровській обласній бібліотеці імені Михайла Свєтлова відбудеться читання творів Тараса Шевченка “Невмируще слово Кобзаря”.

А о 16:00 проведуть захід “Зігріва наші души великий Тарас”, під час якого актори прочитають вірші Шевченка на фоні виставки книжок про поета.

Відбуватимуться заходи за адресою – вулиця Володимира Мономаха, 23.

Вечір української поезії

Ще один вечір української поезії та читання творів Шевченка проведуть 9 березня о 18:00 у Дніпровському академічному театрі драми та комедії.

Концерт “Співає серце Кобзаря”

Також у четвер відбудеться прем'єра концерту-присвяти “Співає серце Кобзаря”. Участь у ньому візьмуть бандуристки та народний танцювальний ансамбль.

Відбудеться захід 9 о 18:00 за адресою – вулиця Воскресенська, 6.

Біографічна вистава

10 березня о 17:00 у Дніпрі влаштують біографічну виставу “БАЛ”, присвячену життю та творчості Тараса Шевченка. Відбудеться захід за адресою – вулиця Воскресенська, 5.

Концерт “Реве та стогне Дніпр широкий”

У Дніпрі проведуть концерт “Реве та стогне Дніпр широкий”. Участь у ньому візьмуть солісти опери, артисти хору та симфонічний оркестр.

Коли: 10 березня о 18:00

Де: проспект Дмитра Яворницького, 72А

Читайте також

"Історія повторюється в неприємний для України спосіб" — нащадок Тараса Шевченка в п'ятому поколінні

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро