Діти з Дніпропетровщини стали ілюстраторами книжки австралійської письменниці Джейд Метр

. Фото: Storyberries

Дитяча письменниця Джейд Метр з Австралії створила казку «Космічний готель “Україна”». До видання увійшли ілюстрації 34 дітей з Дніпропетровщини. Про це мовиться у пресрелізі громадської організації «Асоціація Ноосфера», який отримало Суспільне.

Малюнки авторка обрала за результатами конкурсу дитячих малюнків на космічну тематику Noosphere Space Art Challenge. Організатори конкурсу звернулися до австралійської казкарки з пропозицією перекласти деякі з її космічних історій українською, аби діти могли прочитати надихаючі історії і відволіктися від тривожних новин.

Втім, побачивши конкурсні малюнки дітей, Джейд Метр запропонувала написати казку саме для них. Так з’явився «Космічний готель “Україна”».

Загалом до видання увійшли 427 малюнків дітей з усієї України. Серед них 19 – з Дніпра та 15 з Дніпропетровщини.

В Австралії книга вийшла у видавництві Storyberries. В Україні вона є у відкритому доступі — безкоштовно її можна прочитати за посиланням.

Ті, хто хоче мати паперову версію видання, можуть придбати її в інтернет-магазині. Усі виручені кошти направлять на підтримку соціальних проєктів та ініціатив з допомоги переселенцям.

Читайте також

Митець без рук. У Дніпрі відкрили виставку картин Василя Мельника

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро