На Дніпропетровщині запрацювало понад 200 пунктів незламності

. Фото: Суспільне Дніпро

На Дніпропетровщині запрацювали пункти незламності. Зараз їх понад 200, повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

У пунктах є світлом, тепло та вода. Також вони облаштовані ліжками, щоб можна було відпочити та дитячим куточком з розмальовками.

Фото: Суспільне Дніпро

"Можна отримати теплий чай, можна обігрітися, відпочити, отримати зарядку мобільного телефону, а також скористатися інтернетом. Розрахований на достатню кількість людей, інтернет забезпечений старлінком, наявні аптечки, запас води, можна розігріти їжу. Щодо опалення, то цей пункт забезпечений тепловою пушкою, що забезпечує подачу теплого повітря", – розповів заступник начальника загону з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Лимар.

Олександр Лимар. Фото: Суспільне Дніпро

Пункти незламності працюють від генераторів, тому у разі тривалої відсутності електроенергії, його можна швидко встановити.

Фото: Суспільне Дніпро

У пунктах все безкоштовно. Вони розташовані у старостатах, школах, садочках, будинках культури, центрах соціальної підтримки та безпеки, наметах ДСНС.

Пункт незламності. Фото: Суспільне Дніпро

До пункту незламності прийшов Станіслав. Чоловік розповів: про те, що тут можна обігрітися та зарядити гаджети дізнався від сусідів.

"Зв'язку не було, телефон майже розрядився. Такі пункти дуже допомагають. Тут набагато тепліше ніж на вулиці, можна чаю попити і зігрітися додатково", – сказав Станіслав.

Станіслав у пункті незламності. Фото: Суспільне Дніпро

Підзарядити гаджети до одного з пунктів незламності прийшли Альона та Роман. Дівчина каже: телефон прийшла підзарядити, аби слідкувати за оголошенням повітряної тривоги у місті.

"Оскільки на вулиці дуже холодно, доки я дійшла додому, у мене повністю сів телефон. У мене їх два, один трохи заряджений, тому хоч якийсь зв'язок. Якщо світла немає, то і тривоги не можна і в телефоні подивитися не можна, тому добре що є такі пункти" – розповіла Альона.

Роман та Альона. Фото: Суспільне Дніпро

Адреси пунктів на сайті nezlamnist.gov.ua. Інтерактивна мапа оновлюється.

Читайте також

На Дніпропетровщині розпочалися екстрені відключення світла

Масована атака по інфраструктурі, визнання РФ спонсором тероризму, "пункти незламності". 273 день війни. Онлайн

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро