У Дніпрі 6-річна дівчинка грою на флейті збирає гроші на бронежилети для українських бійців

Ексклюзивно
. Фото: Січеславська Просвіта

Шестирічна дніпрянка Соломія Реут грою на флейті збирає гроші на бронежилети для українських бійців. Вона вже змогла заробити кошти на купівлю одного бронежилета, розповіла Суспільному її мама Ксенія Реут.

Соломія каже: гроші планує збирати й надалі, допоки буде необхідність.

За два дні Соломія зібрала суму, необхідну для купівлі одного бронежилета. Дівчинка сама вирішила грати на вулиці на флейті, аби заробити на спорядження для військових.

«Я зібрала майже 5 тисяч гривень. Ще більше 5 тисяч мамині знайомі і друзі перекинули, і вийшло одинадцять! Для захисту їхнього і щоб більше супергероїв повернулися живими додому з перемогою!» – сказала дівчинка.

6-річна дніпрянка і бронежилет, куплений за зібрані нею кошти. Суспільне Дніпро

Мама Соломії Ксенія каже, ідею доньки підтримали та допомогли з організацією. Дівчинка з чотирьох років виступає на сцені, тож були впевнені, що все вийде.

«Насправді – це ще й елемент виховання, щоб дитина розуміла, що війна – не десь там далеко, а що війна тут і що вона може впливати на це, може бути частиною нашої перемоги», – сказала її мати.

Бронежилет купили й передадуть на передову за допомогою волонтерів із «Січеславської Просвіти». Куди й до кого він потрапить, поки не знають. Але власник «броника» отримає ще й листа від Соломії.

«Ми роздрукували фотографії, покладемо в кишеньку. І коли супергерой побачить, що ми йому написали на цих фото, йому буде гріти серденько», – каже флейтистка.

Соломія пише листа воїнові. Суспільне Дніпро

Гроші також збирають через соцмережі. Ксенія каже, що розмістила фото доньки й номер карти – таким чином зібрали майже половину необхідної суми.

Долучитися до допомоги родини можна, зателефонувавши мамі Соломії Ксенії: (068) 768 2502.

Авторка – Олександра Фіненко

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро