Волонтер, медик, прикордонник зі Зміїного... Художниця з Дніпра малює серію котиків-українців

Ексклюзивно

Художниця з Дніпра Анна Тітова з Дніпра створила серію малюнків з котиками, які допомагають їй підтримувати армію. Про це Суспільному розповіла сама Анна Тітова.

Її котики – це, власне, українці під час війни: бійці, медики, волонтери, мами з маленькими дітьми тощо.

За її словами, свого першого котика – в зеленій шапці – вона намалювала тоді, коли її коханий поїхав вступати до тероборони. Далі були інші роботи.

Художниця з Дніпра малює серію котиків, які показують українців під час війни. Анна Тітова

Дівчина розказує: зараз усі її котики (разом з прикрасами ручної роботи, бо вона – ще і ювелір) продаються на міжнародній платформі Етсі. Частину коштів від продажів Анна віддає на підтримку українських військових.

«Виявилося, що мої котики потрібні людям. Вони розходяться соціальними мережами, я дозволяю їх ставити на аватарки. Але файли, які підготовлені для друку, я продаю на Етсі. За ці кошти я зараз можу існувати, утримувати родину, допомагати подругам, які через війну не можуть працювати, і також пересилати на ТрО та волонтерів армії, яких я знаю особисто», – розповіла художниця.

Котики-бійці ЗСУ, робота Анни Тітової. Анна Тітова

У доробку Анни поки є 12 малюнків з котиками, робота над серією триває.

«Уже є котик-волонтер, парочка котиків ЗСУ, котик-рукодільник, біла кішка з кицятком з пательнею, «Привид Києва», котик з острова Зміїний, котичка зі «швидкої», котичка з Полтавщини, котичка з Харківщини та інші», – сказала художниця.

Медики, робота Анни Тітової. Анна Тітова

Анна Тітова планує, що її котики можуть бути використані в дизайні календарів, листівок та іншої друкованої продукції. Наступний рік, за китайською традицією, – рік Кота.

Окрім того, невдовзі з’явиться схема вишивки за одним із малюнків Анни. Вона буде у вільному доступі і її зможуть вишити всі охочі, зробивши добровільну пожертву на підтримку ЗСУ чи тероборони.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро