Вибори ректора в «Дніпровській політехніці»: вже відомо, хто очолить виш після ректора-рекордсмена

.

На чергових виборах ректора у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» в Дніпрі переміг Олександр Азюковський. За нього віддали свої голоси 887 виборців (84,15% від кількості виборців). Про це Суспільному повідомили в пресслужбі університету.

44-річний Олександр Азюковський, перший проректор вишу, був єдиним кандидатом, який висувався.

Не підтримали його кандидатуру 46 людей (4,36% від кількості виборців).

Усього проголосували 939 виборців – це студенти, викладачі та наукові співробітники Національного технічного університету.

Раніше багаторічний ректор університету Геннадій Півняк потрапив до Національного реєстру рекордів України: він обіймає посаду ректора свого вишу 38 років і 5 місяців. На нинішніх виборах він не балотувався.

Що відомо

  • Вибори ректора в Національному технічному університеті "Дніпровська політехніка" відбулися 25 березня. Голосування розпочалося о 9-ій ранку і завершилося о 15-ій годині. Явка виборців склала трохи більш ніж 89%.
  • На посаду ректора претендував лише один кандидат - Олександр Азюковський. Інші кандидатури не подавалися. Голоси рахували на чотирьох виборчих дільницях – в університеті, а також у коледжах.
  • ️Далі результати виборів надсилають у Міністерство освіти, міністр має укласти контракт з новообраним кандидатом.
  • Олександр Азюковський є випускником «Дніпровської політехніки», у цьому виші він також закінчив аспірантуру. Кандидат технічних наук. Доцент кафедри електропривода. Викладає дисципліни «Теорія автоматичного керування», «Спорудження та захист газонафтопроводів». Вчений секретар Навчально-наукового інституту гірничої та металургійної електроенергетики Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Читайте також

  • Ректор з Дніпра став рекордсменом України: 38 років і 5 місяців на посаді
  • Обраний ректор КНУ Шевченка Бугров назвав три перші кроки на посаді
  • Знову вибори. Міністерство не затвердило Олега Семенюка на посаду ректора ЦДПУ