Фільм "Я і Фелікс" вийшов на Netflix

Кадр зі стрічки "Я і Фелікс" режисерки Ірини Цілик. Фото: ForeFilms

Стрічка "Я і Фелікс" української режисерки Ірини Цілик з'явилася на стримінговій платформі Netflix.

"Ну, нарешті мене совість менше мучитиме, що наш фільм не встигли подивитися всі охочі — особливо в тих маленьких містечках і селах України, де немає кінотеатрів", — написала Ірина Цілик на своїй сторінці у Facebook.

Вона зауважила, що наразі "Я і Фелікс" виходить в онлайн-прокат лише для українських глядачів. Однак цього літа кінокартина з'явиться на ще одній стримінговій платформі й буде доступною для аудиторії з інших країн світу.

Про фільм "Я і Фелікс"

Сюжет стрічки розгортається навколо дорослішання хлопця Тимофія. Тут йдеться про його сім'ю, друзів, перше кохання і стосунки з колишнім контррозвідником Феліксом, який став частиною його родини. Історія розвивається на тлі буремних 90-х та розказана крізь призму дитячого сприйняття.

Роль Фелікса у фільмі зіграв український письменник та поет Юрій Іздрик. Тимофія, відповідно до його віку, дитиною, підлітком та дорослим грають три актори: Андрій Чередник (син Артема Чеха й Ірини Цілик), Владислав Балюк та Володимир Гладкий.

"Я і Фелікс" — це екранізація за мотивами роману письменника і військового Артема Чеха "Хто ти такий?".

Стрічку почали показувати в кінотеатрах 11 квітня. За перший тиждень у прокаті фільм зібрав 1 296 295 мільйони гривень. Загалом його переглянуло 8 419 глядачів.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media