"Навіщо слова про надію, коли ось вона поруч": ініціатива "Вартові дитинства" підтримує дітей з Харківщини і Сумщини

Допомога дітям з Харківщини та Сумщини. фонд "Голоси дітей"

Щоб підтримати дітей Харківщини та Сумщини, благодійний фонд "Голоси дітей" запустив ініціативу "Вартові дитинства". Усі внески до 16 червня спрямують на психологічну підтримку сімей з цих регіонів.

Про це Суспільне Культура розповіла співзасновниця і голова правління фонду Олену Розвадовська.

1 червня в Україні та світі відзначають День захисту дітей. Тому напередодні фонд запустив ініціативу "Вартові дитинства".

Оскільки у травні російські війська посилили обстріли Харківщини та Сумщини, а також відновили наступ у Харківській області, у фокусі уваги фонду опинилися діти з цих територій.

"Зараз там дуже важка ситуація, тому ми маємо залучити допомогу, щоб підтримати більше сімей з цих регіонів", — зазначає Розвадовська.

"Голоси дітей" запустили відеоролик ініціативи з віршем українського поета та військового Артура Дроня.

Регіональна координаторка Альона Чирик додає, що внаслідок активізацій обстрілів у дітей зросла тривожність, вони потребують постійної стабілізації. Тому в межах ініціативи діти Харківщини та Сумщини отримуватимуть психологічну та психосоціальну допомогу як особисто, так і через онлайн-ресурси.

Розвадовська зазначає, що фонд вже два роки надає такі послуги у Харкові та планує продовжувати. Вони також долучилися до відновлення центру для дітей у Тростянці.

Вона додає, що насамперед допомагають сім'ям, які вже співпрацювали з їхніми психологами або отримували інші послуги в межах проєктів фонду.

Також до 1 червня фонд "Голоси дітей" анонсував будівництво реабілітаційного центру. І акція "Вартові дитинства" триватиме увесь термін реалізації цього проєкту, мета якого — знайти людей, що візьмуть на себе відповідальність за пошук фінансування та інших ресурсів для швидшої реалізації.

"Це почесна місія, яка триватиме два роки, і ми розраховуємо на підтримку небайдужих людей, які зможуть допомогти з контактами або знаходженням донорів", — додає Розвадовська.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media