Пряма трансляція "Євробачення-2023" від імені України отримала премію BAFTA TV

Ведучі "Євробачення-2023". Getty Images/Dave Benett/BAFTA

Трансляція "Євробачення-2023", яке відбувалося у Ліверпулі від імені України, перемогла у номінації "Найкраще висвітлення подій наживо" на BAFTA TV Awards.

Про це йдеться на сайті премії.

Церемонія відбулася 12 травня у Королівському фестивальному залі в Лондоні.

Українська співачка Юлія Саніна та британська акторка Ганна Ваддінґем, які були ведучими "Євробачення-2023", отримували на сцені нагороду.

"Мої вітання усім, хто створювали «Євробачення-2023»! Минув рік, а ми продовжуємо з теплом згадувати, як дві країни й дві культури творили історію на сцені у Ліверпулі разом. І ця нагорода — красивий фінальний акорд «Євробачення-2023»", — поділилася Юлія Саніна.

Трансляція "Євробачення-2023" також отримала дві нагороди BAFTA Television Craft Awards за режисуру та команду в галузі розваг.

Для проведення "Євробачення-2023" залучали українську команду та українських артистів. З британського боку працювала команда BBC, а з українського — Суспільне Мовлення. Головою делегації була Оксана Скибінська, креативним директором "Євробачення-2023" від України — Герман Нєнов, виконавчою продюсеркою групи з реалізації проєкту "Євробачення" — Тетяна Семенова.

У перервах до конкурсу виступили такі українські виконавці: Kalush Orchestra, Go_A, Jamala, Тіна Кароль та Verka Serduchka — у фіналі та Марія Яремчук, OTOY, Alyosha, Злата Дзюнька — у півфіналі конкурсу.

Україну на "Євробаченні-2023" представив гурт TVORCHI з піснею Heart of Steel, у фіналі конкурсу дует посів шосте місце. Перемогу тоді здобула Швеція — співачка Loreen з піснею Tattoo.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media