Оголосили артистів, які виступатимуть в інтервал-актах у півфіналах "Євробачення-2024"

Презентували сцену для "Євробачення-2024" у Швеції. Eurovision Song Contest/Peppe Andersson

Організатори "Євробачення-2024" анонсували, хто виступить в інтервал-актах у двох півфіналах конкурсу 7 та 9 травня.

Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

Перший півфінал

У першому півфіналі 7 травня виступить шведський співак Беньямін Інгроссо, який брав участь у "Євробаченні-2018" у Лісабоні. Він представляв Швецію з піснею Dance You Off. На "Євробаченні-2024" Інгроссо виконає попурі з пісень, що звучали в його європейському турі Better Days Tour весною 2024 року.

"Після того як я отримав можливість представляти Швецію на «Євробаченні» у 2018 році, я відчуваю себе чудово, що можу показати глядачам, хто я сьогодні. Це було фантастично — зустрітися з усіма фанатами під час мого туру по Європі протягом весни, й тепер я сподіваюся, що глядачам «Євробачення» сподобається це шоу так само, як і мені".

Другий півфінал

У другому півфіналі 9 травня в інтервал-акті виступить переможниця "Євробаченні-2005" Єлена Папарізу, яка представляла Грецію, переможниця конкурсу 2003 року, турецька співачка Сертаб Еренер та переможниця "Євробачення-1997", шведська співачка Шарлотта Переллі.

Організатори вирішили додати інтерактив до події, тож на другому півфіналі глядачів на арені та вдома закликатимуть підспівувати. Організатори вважають, що в трансляції до підспівування можна долучитися "через інтерактивну телевізійну стіну". Організатори пізніше нададуть додаткові інструкції.

Що відомо про "Євробачення-2024"

68-й пісенний конкурс пройде у шведському місті Мальме. Перший і другий півфінали заплановані на 7 та 9 травня, а грандфінал — на 11 травня.

Цьогоріч внесли декілька змін у правила конкурсу. Наприклад, збільшиться час глядацького голосування у фіналі: воно розпочнеться перед виступом першого учасника 11 травня. Про решту нововведень читайте у матеріалі.

Україну представлятиме дует alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Наразі пісня українських виконавиць є однією з найпопулярніших серед композицій цьогорічних учасників "Євробачення": вона зібрала 4,7 мільйона переглядів на офіційному YouTube-каналі конкурсу.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представниць України на Пісенному конкурсі "Євробачення-2024".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media