З'явиться "Сенс": на Хрещатику відкриють ще одну книгарню

Фото надане пресслужбою книгарні

У Києві з'явиться ще одна книгарня "Сенс". Цього разу просто на Хрещатику.

Про це 8 грудня повідомив засновник "Сенсу" Олексій Ерінчак.

"«Сенс» став помітним гравцем на культурній мапі столиці. Сьогодні ми маємо команду, впевненість та достатньо зухвалості, щоб реалізувати більш масштабний проєкт", — заявив він.

У Києві буде ще один "Сенс". Скриншот з X

Книгарню планують відкрити у січні 2024 року, вона розташовуватиметься за адресою Хрещатик, 34.

Ерінчак переконаний, що це має стати поштовхом до розвитку всієї української культури.

"Відкриваємось саме сьогодні, у розпал великої війни, бо віримо, що нам варто більше уваги приділяти нашій культурі. Культура не просто розважає, вчить чи втішає — вона стає рупором змін і рушійною силою для розбудови громадянського суспільства", — розповідає Олексій

"Сенс на Хрещатику" буде створений у партнерстві з іншими українськими компаніями. Серед них — Work.ua, Alterra Group та Projector Institute.

Це буде вже другий "Сенс" у Києві. Перший працює як книгарня-кав'ярня, і відкрився у 2021 році. Після початку повномасштабного вторгнення книгарня відновила роботу та стала волонтерським центром — тут створили ініціативу "Печерські котики", учасники якої сплели 1430 кікімор та 419 сіток.

Майбутня книгарня "Сенс". Фото надане пресслужбою книгарні

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media