Українські дизайн-проєкти — у довгому списку Best of Year Awards 2023

Доповнено
Дизайнерський проєкт Relogged від студії Balbek Bureau. Фото: Balbek Bureau

Дизайнерська премія США Best of Year Awards 2023 оголосила список фіналістів. Туди потрапили чотири проєкти з України від студій Sivak+Partners, Yod Group, Balbek Bureau та ISTO.

Перелік фіналістів опублікували на сайті видання.

Чотири розробки українських дизайнерів змагатимуться у різних номінаціях.

  • студія Sivak+Partners потрапила в довгий список у категорії закладів обслуговування — за дизайн джелатерії Tanu в Одесі;
  • Balbek Bureau — за проєкт Relogged у категорії "Невеликий заміський будинок";
  • Yod Group — за проєкт для готелю Hay Boutique Hotel and SPA by Edem Family в Буковелі;
  • ISTO — за розробку Monsella, яка стала фіналістом у категорії "Помешкання для однієї сім'ї".

У вересні одеська джелатерія Tanu перемогла на міжнародному конкурсі Restaurant & Bar Design Awards у категорії "Кафе".

Джелатерія Tanu в Одесі, 4 липня 2022 року. Фото: sivakpartners/Instagram

"Участь у топових міжнародних конкурсах — це можливість для нас побачити власні проєкти в ширшому світовому контексті. Сміливі амбіції та конкуренція з найкращими архітекторами світу надихають нас на постійний розвиток, підштовхують робити все можливе, бути більш вимогливими до себе та піднімати планку", — відгукнулась про вихід у довгий список студія Yod Group.

Проєкт готелю Hay Boutique Hotel and SPA by Edem Family в Буковелі. Фото: yod.group/Instagram

Дизайн-студія ISTO у пресрелізі, наданому Суспільне Культура, зазначає, що з початку повномасштабного вторгнення Росії має вже більш як 60 житлових просторів у проєктуванні. Будівля Monsella декілька місяців тому стала фіналістом іншого міжнародного конкурсу у Великій Британії — SBID International Design Awards у категорії CGI&Visualization. За словами дизайнерів, ця вілла  — "відображення європейського шарму зі східною розкішшю".

Вілла Monsella від дизайн-студії ISTO. Фото надала Олена Мусієнко

Interior Design — це провідне світове видання, у якого також є однойменний вебсайт і компанія, що займається організацією заходів для фахівців із дизайну інтер'єру, архітектури та фасиліті-менеджменту. Це американський журнал, що виходить уже впродовж 88 років.

Interior Design's Best of Year — це головна програма нагородження в індустрії дизайну від журналу Interior Design, яка відзначає найбільш значущі роботи року, а також дизайнерів, архітекторів і виробників з усього світу. Конкурс проходить уже 18 років. Переможця 7 грудня 2023 року назве головна редакторка журналу Сінді Аллен.

Торік серед фіналістів теж були українські студії: Yod Group, Makhno Studio та Balbek Вureau.

Новину оновлено 30 листопада о 9:30. Додано інформацію про четвертого фіналіста конкурсу — студію ISTO — та фото інших проєктів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media