Експериментальний клуб Nashi.etc представить свій перший проєкт — виставу "Кабаре на кордоні"

Фото: Nashi ETC/Facebook

В Україні зʼявився експериментальний театральний клуб Nashi.etc, який працюватиме з незалежними митцями. У листопаді відбудеться перша вистава проєкту.

Про це з посиланням на пресслужбу клубу повідомляють українські медіа.

Засновницями клубу стали театральна експертка українського походження Романа Соутус та Софія Ющенко (зараз — виконавча директорка театру).

Проєкт NASHi.etc має на меті дати поштовх розвиткові сучасного українського театру.

"Я започаткувала NASHi.etc через мою величезну любов до театру та до України, простіше не придумаєш. Понад усе я бажаю, аби українські історії були почуті, і, на мою думку, театр — прекрасне місце для цього",зазначила Соутус на сторінці проєкту в Instagram.

У межах клубу митці зможуть отримати локацію, обладнання, інформаційну та організаційну підтримку, а також супровід театральних експертів у форматі копродукції.

Натхненням для створення такого простору став нью-йоркський авангардний театр La MaMa, заснований у 1961 році, де тривалий час працювала Романа Соутус. Він відіграв значну роль у кар'єрі багатьох відомих митців: тут працювали Роберт де Ніро, Аль Пачіно, Денні де Віто та інші.

У клубі NASHi.etc зазначають, що проєкт стане партнером цього театру, а його художня керівниця Міа Ю увійшла до консультаційної групи.

Перша вистава від проєкту відбудеться уже 18 листопада у Будинку кіно в Києві. Також її транслюватимуть онлайн на платформі La MaMa.

Вистава має назву "Кабаре на кордоні", а до колективу доєднаються п'ять творчих груп:

  • театрально-музичний ансамбль Schmalgauzen;
  • театр тіней "Тіньова";
  • проєкт Andrii Barmalii x Yevheniia Vidishcheva;
  • Dima Levytskyi;
  • Amaentes.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media